Acta Medya Hakkında

"İletişimin ilk adımı" sloganıyla yola çıkan ACTA Medya; keşfedilenler için olduğu kadar, keşfedilmeyi bekleyenler için etkili iletişim projeleri öneriyor ve uyguluyor.

ACTA Medya; Görsel, Yazılı, İşitsel ve İnternet Medya alanlarında tüm teknolojik alt yapıyı sağlar, doğru işletilmesi noktasında çözüm önerileri sunar... Ve tabii ki kamuoyuyla iletişim noktasındaki tüm taleplerinizi de karşılar... Tüm bunları sunarken, maliyetlerinizi düşürmek için sektördeki tüm kaliteli hizmet sağlayıcılarla işbirliği yapar ve size en uygun bütçeleri sağlar...

Artık kullanıcılara içinde bulundukları zaman ve mekandan bağımsız etkileşim olanağı sağlayan bir iletişimden söz ediyoruz. Kişiselliğin yanında katılımcılığı ve etkileşimi, sosyalliği, kollektifliği birarada sunmak bir zorunluluk!

İçerik ve tür zenginliğinde devamlılık sağlamak şart. İzleyiciye, dinleyiciye, okura, kısaca hedef kitlelere bilgilenmelerinin yanı sıra bilgi dönüşümü sağlanması da olmazsa olmazlar arasında.

Öyleyse; iletişimin geleneksel araçlarının yanı sıra yeni imkanlarını da sonsuz şekilde değerlendirmek iletişimin temelleri arasında yer almıştır.

ACTA Medya;
  • Yol arkadaşları için;
  • Sözlü iletişimde doğru tonlama,
  • Yazılı iletişimde kesinlik-kısalık ve anlaşılabilirlik ile
  • Sözsüz iletişimde dilsel olmayan vurgu ve sembollerin etkili kullanımını amaçlamaktadır.

ACTA; Latince  "İşler, resmi kayıtlar, iletiler…" anlamı taşıyor. "Latince 'Actus' yani 'hemfikir' olmak kökeninden gelen bu kelimenin İspanyolca karşılığı ise; 'Belge, Sertifika'.

Kısaca; Türk ve Dünya televizyonlarının yanı sıra marka, kurum, kuruluş, organizasyon, hizmet sektörleri ve bireyler için;
♦ Canlı Yayın ve Prodüksiyon
♦ Spor İletişimi
♦  Halkla İlişkiler ve Medya
♦  İnternet Yayıncılığı alanlarında; projeler üretiyoruz, hayata geçiriyoruz.
♦ Sosyal Medya İletişimi alanlarında çözümler sunuyoruz.

Sadece iç kaynak kullanarak yüksek maliyetler sunan değil, sektördeki dış kaynakları en verimli ve en tasarruflu şekilde kullanabileceğiniz bir platformu sizlere sağlıyoruz!  

Ve; büyüdükçe küçülmeyi biliyor; işinizi işimiz bilerek çalışıyoruz! 

Telefon: +90212 8765299 GSM: +90505 517 2341 / +90507 611 3905